Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
“Furnizare ANSAMBLU TUB RX (insert) pentru CT BRIGHTSPEED 16 SL’’
- Număr anunț
- SCN1014073
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 26292537)
- Cod CPV
- 31671200-2 · Tuburi catodice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.500 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2018 12:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1003985
- Termen limită
- 04.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021221
Documente
Documentația de atribuire
- 1_Tub CT_Caiet de sarcini (1).doc.p7s
- Draft contract furnizare.doc.p7s
- FisaDate_DF1021221.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO 26292537
Valoare atribuită
130.000 RON
din 132.500 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 2.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.