Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

<<Prestarea serviciilor de elaborare a documentatiei tehnico-economice faza proiect tehnic, detalii de executie si de asistenta tehnica din partea proiectantului pentru realizarea obiectivului de investitie „Infiintare sistem de canalizare cu statie de epurare in comuna Podenii Noi, judetul Prahova”>>

Număr anunț
SCN1014027
Autoritate contractantă
Comuna Podenii Noi (CUI 2844090)
Furnizor / câștigător
IRIMAT CONS SRL (CUI 17171510)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284.960 RON
Valoare atribuită
283.900 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
28.08.2018 08:47
Anunț de atribuire
SCNA1008554
Termen limită
10.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021205

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
IRIMAT CONS SRL CUI RO 17171510
Subcontractanți 1
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401

Valoare atribuită

283.900 RON

din 284.960 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.060 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.