Atribuită Cumpărare directă

Pachet - Telefon mobil + Incarcator + Folie sticla + Husa neagra

Număr anunț
DA35274724
Autoritate contractantă
UM 0599 PLOIESTI (CUI 34573983)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.151,02 RON
Data publicării
15.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.151,02 RON