Număr anunț
DA35281981
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66512000-2 · Servicii de asigurare contra accidentelor si de asigurare de sanatate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.858 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.858 RON