Atribuită Cumpărare directă

Comodă 4 sertare/1 sertar 1 ușă TAPDRUP stejar, etajera si birou

Număr anunț
DA35280841
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
JYSK ROMÂNIA SRL (CUI 18107744)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.184,87 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.184,87 RON