Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii web design www.comunadeleni.ro

Număr anunț
DA40467576
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
Furnizor / câștigător
IP ABSTART S.R.L. (CUI 46316835)
Cod CPV
72212224-5 · Servicii de dezvoltare de software pentru editare de pagini web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
25.05.2026 11:16
Termen limită
31.05.2026 17:00
Data finalizării
26.05.2026 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.