Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet creme solare

Număr anunț
DA40709673
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
33711400-1 · Produse cosmetice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.856,90 RON
Valoare finală
9.856,90 RON
Data publicării
26.06.2026 07:41
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
06.07.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.