Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem alarmare la efracție CDC
- Număr anunț
- DA40738899
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01010 (CUI 15293049)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSEC SERV SRL (CUI RO15409454)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.658,39 RON
- Valoare atribuită
- 3.658,39 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 11:15
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2026 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.658,39 RON
din 3.658,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro