Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lornoxicam 8 mg-pulb+solv pt sol inj x 10 seturi-Rompharm Company RO

Număr anunț
DA40738362
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150,68 RON
Valoare atribuită
150,68 RON
Data publicării
01.07.2026 10:52
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150,68 RON

din 150,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.