Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tropicamida 10mg/ml-pic.oft.,sol. x 10ml-Rompharm Company RO

Număr anunț
DA40741328
Autoritate contractantă
MEMORIAL HEALTHCARE INTERNATIONAL SRL (CUI RO39932735)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28,84 RON
Valoare atribuită
28,84 RON
Data publicării
01.07.2026 13:08
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28,84 RON

din 28,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.