Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie curatat geamuri EXTE Window Cleaner 5 L

Număr anunț
DA40742058
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,12 RON
Valoare atribuită
109,12 RON
Data publicării
01.07.2026 13:40
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,12 RON

din 109,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.