Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Sistem integrat imagistica si radiologie medicala
- Număr anunț
- CN1004655
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- MINIMED SOLUTIONS SRL (CUI 23144897)
- Cod CPV
- 33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.592.436,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.591.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2018 02:13
- Anunț de atribuire
- CAN1009738
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 187-422094
- Documentație de atribuire
- DF1024630
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI + CRITERII.pdf.p7s
- FisaDate_DF1024630.pdf
- FORMULARE 2018.doc.p7s
- Model Contract de furnizare model sistem integrat imagistica 1 (1).docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MINIMED SOLUTIONS SRL CUI RO 23144897
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MINIMED SOLUTIONS SRL CUI RO 23144897
Asociați 1
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 1
TEST TRADING SRL CUI RO 5889045
Valoare atribuită
1.591.000 RON
din 1.592.436,97 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.436,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.