Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

Achizitie carburanti auto de tip motorina si benzina sub forma de bonuri valorice

Număr anunț
SCN1014025
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.740.864 RON
Valoare atribuită
1.685.440 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
28.08.2018 08:37
Anunț de atribuire
SCNA1005842
Termen limită
20.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021077

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.685.440 RON

din 1.740.864 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 55.424 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.