Anulată
Anunț de participare
Achizitia executiei lucrarilor de : LOT I “ REABILITARE FADATE CASA FUCHSL, ORADEA STR. INDEPENDENTEI NR.11-13 LOT II “REABILITAREA FATADELOR IMOBILULUI SITUAT PE STRADA VASILE ALECSANDRI NR.8, 8A SI 10
- Număr anunț
- SCN1014019
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.894.360,15 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 08:12
- Termen limită
- 14.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021209
Documente
Documentația de atribuire
- 11A FATADA PROPUSA STR. INDEP 11-13.pdf.p7s
- 12A FATADA PROPUSA PIATA1 DECEMBRIE.pdf.p7s
- 15A FATADE PROPUSE CURTE INT NR.13.pdf.p7s
- 16A FATADE PROPUSE CURTE INT NR.13.pdf.p7s
- 19A_DETALIU TAMPLARIE SP. COMERCIALE FATADA PRINCIPALA NR.13.pdf.p7s
- 1_A plan de incadrae in zona.pdf Alecsandri 8A.part1.rar.p7s
- 1_A plan de incadrae in zona.pdf Alecsandri 8A.part2.rar.p7s
- 1_A plan de incadrare in zona.part1.rar.p7s
- 1_A plan de incadrare in zona.part2.rar.p7s
- 1A PLAN DE INCADRARE.pdf.p7s
- 20A_DETALIU TAMPLARIE FATADA PRINCIPALA NR.13.pdf.p7s
- 22A_DETALIU TAMPLARIE FATADA SECUNDARA.pdf.p7s
- 2A PLAN DE SITUATIE.pdf.p7s
- antemasuratori.7z ALECSANDRI 8A.p7s
- antemasuratori 8.7z.p7s
- antemasuratori etapa III.7z NR,10.p7s
- ANTEM.NR.11.7z.p7s
- ANTEM.NR.13.7z.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 1 REABILITARE CASA FUCHSL.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT II Alecsandri 8 8A.p7s
- Caiete de sarcini Fuchsl pdf.7z.p7s
- Contract de lucrari LOT I, LOT 2.docx.p7s
- FisaDate_DF1021209.pdf
- Foaie de capat + Memoriu nr. 8.docx.p7s
- FORMULARE LOT I SI LOT II.docx.p7s
- liste cantitati.7z ALECSANDRI 8A.p7s
- liste cantitati f si c.7z 8.p7s
- liste cantitati f si c.7z ALECSANDRI 10.p7s
- MEM 585-8a Alecsandri.docx.p7s
- MEM 585-8 Alecsandri.docx.p7s
- Memoriu rezi pth.doc ALECSANDRI 10.p7s
- Memoriu tehnic PT Casa Fuchsl + program de control.pdf.p7s
- NR11_LISTE _CASA_FUCHSL 2018.08 11.pdf.p7s
- NR13_LISTE _CASA_FUCHSL 2018 13.pdf.p7s
- planse 3.7z ALECSANDRI 8A.p7s
- PLANSE Independentei nr.11.7z.p7s
- propunere fatada.7z ALECSANDRI 10.p7s
- PURM.doc 8.p7s
- PURM.doc ALECSANDRI 10.p7s
- releveu si propunere fatada.7z 8.p7s
- rezistenta.7z 8.p7s
- rezistenta.7z.p7s
- V.Alecsandri 8A.pdf ALECSANDRI 8A.p7s
- V.Alecsandri 8.pdf.p7s
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.