Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de formare- Instruirea asistentilor personali ai persoanelor cu handicap grav

Număr anunț
DA40742130
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
TRIANBIA FORMARE SRL (CUI 36915497)
Cod CPV
80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.070 RON
Valoare atribuită
2.070 RON
Data publicării
01.07.2026 13:43
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.070 RON

din 2.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.