Atribuită Cumpărare directă

Serv. de consultanta pentru finantarea investitiei Extindere retea de distributie apa si canalizare

Număr anunț
DA35264359
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
INFRA&CIVIL DESIGN SRL (CUI 31146210)
Cod CPV
71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON