Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLA ETICHETE COD BARE

Număr anunț
DA40462558
Autoritate contractantă
SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30199760-5 · Etichete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,60 RON
Valoare atribuită
174,60 RON
Data publicării
22.05.2026 15:08
Termen limită
31.05.2026 17:00
Data finalizării
27.05.2026 07:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,60 RON

din 174,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.