Atribuită Cumpărare directă

Sort 8 - 16 mm, 16 - 25 mm; Sort 25 - 32 mm; Sort > 32 mm, refuz ciur si balastru brut

Număr anunț
DA35286804
Autoritate contractantă
Primaria Ruginoasa (CUI 15707914)
Furnizor / câștigător
ANDALEX TRANSCOM SRL (CUI 16395071)
Cod CPV
14212200-2 · Agregate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.700 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.700 RON