Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE CARTI LIMBA ENGLEZA AUDIO

Număr anunț
DA35292279
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STRUGARI (CUI 29151176)
Furnizor / câștigător
DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI 11648548)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
426,67 RON
Data publicării
19.03.2024 13:47
Data finalizării
20.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,67 RON