Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM COMANDA 56

Număr anunț
DA35267507
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.114 RON
Data publicării
15.03.2024 13:47
Data finalizării
20.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.114 RON