Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale necesare pentru instalarea unui hidrant pentru Piața Agroalimentară Matache

Număr anunț
DA40475474
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE UTILITATI PUBLICE, SALUBRIZARE SI PROTECTIA MEDIULUI (CUI 41640678)
Furnizor / câștigător
GAMMA PROTECT SYSTEMS S.R.L. (CUI RO51399810)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.950 RON
Valoare atribuită
2.950 RON
Data publicării
26.05.2026 08:25
Termen limită
01.06.2026 17:00
Data finalizării
27.05.2026 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.950 RON

din 2.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.