Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de cultura si refacerea padurii in anul 2024

Număr anunț
DA35298267
Autoritate contractantă
Comuna Voslabeni (CUI 4612495)
Furnizor / câștigător
EVERTON - COM SRL (CUI 15363730)
Cod CPV
77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
227.639 RON
Data publicării
19.03.2024 13:47
Data finalizării
20.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227.639 RON