Atribuită Cumpărare directă

BETON C30/37 CU TRANSPORT INCLUS

Număr anunț
DA35290853
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
RODLAGERO SRL (CUI 8587521)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.150 RON
Data publicării
19.03.2024 13:47
Data finalizării
20.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150 RON