Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pachet pardoseala exterior WPC si elemente de margine

Număr anunț
DA35299536
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
Furnizor / câștigător
SMARTRADE INTERNATIONAL SRL (CUI 18965730)
Cod CPV
44112220-6 · Podele false (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.540 RON
Data publicării
19.03.2024 13:47
Data finalizării
20.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.540 RON