Atribuită Cumpărare directă

Pursuit 5 C18 , S150x4.6 Col

Număr anunț
DA35296607
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.591 RON
Data publicării
19.03.2024 13:47
Data finalizării
20.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.591 RON