Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare RCA

Număr anunț
DA40476291
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
Cod CPV
66518200-6 · Servicii de societati de asigurari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
640,21 RON
Valoare atribuită
640,21 RON
Data publicării
26.05.2026 09:11
Termen limită
31.05.2026 17:00
Data finalizării
27.05.2026 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

640,21 RON

din 640,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.