Atribuită Cumpărare directă

Glypressin 5fl. x+5fiole x 5ml solv. / TERLIPRESSINUM; Utrogestan (R) 200mg

Număr anunț
DA35283944
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.436,60 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
20.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.436,60 RON