Atribuită Cumpărare directă

SERVICII CONSULTANTA IN DOMENIUL ACHIZITIILOR PUBLICE

Număr anunț
DA35288308
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND (CUI 29029838)
Furnizor / câștigător
CORAGRO SERVICE CONSULTING S.R.L. (CUI 46789582)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.650 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
20.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.650 RON