Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cascaval Hochland 850 gr. - vid

Număr anunț
DA40483425
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 187 (CUI 4340536)
Furnizor / câștigător
ANA CONS ALL ACTIVITIES SRL (CUI 36470275)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.816,20 RON
Valoare atribuită
1.816,20 RON
Data publicării
26.05.2026 13:33
Termen limită
31.05.2026 17:00
Data finalizării
27.05.2026 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.816,20 RON

din 1.816,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.