Atribuită Cumpărare directă

DEXTRAN 40, 100 G/L IN SOLUTIE DE CLORURA DE SODIU 9 G/L// farm. 43 aprilie 2024

Număr anunț
DA35306651
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
255,70 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
20.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

255,70 RON