Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare urne, cabine de vot, sageti si siglele sectiilor de votare

Număr anunț
DA35299184
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Furnizor / câștigător
DEMARCOMOB S.R.L. (CUI 49072549)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
269.430 RON
Data publicării
19.03.2024 13:47
Data finalizării
20.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269.430 RON