Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI RURIS 4T 1L

Număr anunț
DA40487974
Autoritate contractantă
COMUNA VANATORI (PRIMARIA VANATORI) (CUI 5870832)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,94 RON
Valoare atribuită
20,94 RON
Data publicării
27.05.2026 08:31
Termen limită
01.06.2026 17:00
Data finalizării
27.05.2026 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,94 RON

din 20,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.