Atribuită Cumpărare directă

Pachet burghie SDS Max

Număr anunț
DA35295789
Autoritate contractantă
ENET S.A. (CUI 8123890)
Furnizor / câștigător
ING TRUST SRL (CUI 10742775)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.109,24 RON
Data publicării
19.03.2024 13:47
Data finalizării
20.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.109,24 RON