Atribuită Cumpărare directă

Creion/Pix/Per.marker /Pix gel/Etichete/Capse/Separatoare/Folii/Elastice/Corector/Marker /Index.

Număr anunț
DA35308478
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39292400-9 · Instrumente de scris (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.024,33 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.024,33 RON