Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piese(furtune hidraulice) autospecializata Volvo OS Alba Iulia - DS Alba

Număr anunț
DA40488515
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
OPREAN A. PETRU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 47168150)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.162,90 RON
Valoare atribuită
1.162,90 RON
Data publicării
27.05.2026 09:01
Termen limită
01.06.2026 17:00
Data finalizării
27.05.2026 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.162,90 RON

din 1.162,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.