Atribuită Cumpărare directă

Fuser kit 115R00087 (WC 4265) 250K

Număr anunț
DA35307268
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.715 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.715 RON