Atribuită Cumpărare directă

Schimbare pompa submersibila

Număr anunț
DA35301603
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Valea Rece (CUI 17094441)
Furnizor / câștigător
PAL I. SANDOR I.I. (CUI 36688319)
Cod CPV
45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.370,51 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.370,51 RON