Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUNCA PRAGA

Număr anunț
DA40484054
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava (CUI 4327219)
Furnizor / câștigător
RAITAR SRL (CUI RO774583)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,10 RON
Valoare atribuită
269,10 RON
Data publicării
26.05.2026 13:56
Termen limită
01.06.2026 17:00
Data finalizării
27.05.2026 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,10 RON

din 269,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.