Atribuită Cumpărare directă

Dulap metal pentru medicamente 4 usi 2 metalice 2 sticla 3 polite

Număr anunț
DA35307516
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
890,55 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890,55 RON