Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE RESURSE EDUCATIONALE PENTRU DISCIPLINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA

Număr anunț
DA35312248
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STRUGARI (CUI 29151176)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
944,33 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

944,33 RON