Atribuită Cumpărare directă

Accesorii masa ridicatoare hidraulica, CR 41404

Număr anunț
DA35310318
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
BILT LIFT S.R.L. (CUI 41750093)
Cod CPV
42124150-0 · Piese pentru masini sau pentru motoare hidraulice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.140 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.140 RON