Atribuită Cumpărare directă

Tablou electric monitorizare tensiune/frecventa-DDI 50 kW - piesa de schimb

Număr anunț
DA35307090
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
E.E.TIM ECHIPAMENTE DE AUTOMATIZARE SA (CUI 5927653)
Cod CPV
31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.975 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.975 RON