Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,1% sub estimat
filme radiologice
- Număr anunț
- SCN1014323
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED SRL (CUI 6502839)
- Cod CPV
- 32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257.808 RON
- Valoare atribuită
- 95.065 RON 63,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2018 17:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1005791
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021518
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini filme.PDF.p7s
- FisaDate_DF1021518.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model orientativ Acord cadru si Contract subsecvent.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 95.065 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Filme 20x25 cm | — | INFOMED S.R.L. 3 contracte | 42.540 RON |
| INFOMED S.R.L. · contract 18036 · 05.10.2018 | — | |||
| INFOMED S.R.L. · contract 11141 · 08.08.2019 | 29.000 RON | |||
| INFOMED S.R.L. · contract 13699 · 28.08.2020 | 13.540 RON | |||
| 2 | Filme 25x30 cm | — | — | |
| 3 | Filme 35x43 cm | — | INFOMED S.R.L. | 52.525 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INFOMED SRL CUI RO 6502839
Valoare atribuită
95.065 RON
din 257.808 RON estimat
63,1%
Adjudecat la 36,9% din estimat · economie 162.743 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.