Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii bancare necesare în vederea gestionării fondurilor nerambursabile alocate Ministerului Justiției în cadrul Mecanismului Financiar Norvegian 2014-2021, corespunzător programului ,,Justiție”.

Număr anunț
SCN1014311
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
BANCA COMERCIALA ROMANA SA (CUI 361757)
Cod CPV
66110000-4 · Servicii bancare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249.685,20 RON
Valoare atribuită
249.259 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
29.08.2018 16:57
Anunț de atribuire
SCNA1006912
Termen limită
12.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021084

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

249.259 RON

din 249.685,20 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 426,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.