Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
• Piese de schimb pentru pompe pneumatice de evacuare apă cu membrană
- Număr anunț
- SCN1014250
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- SANROC SRL (CUI 13527747)
- Cod CPV
- 42124200-6 · Piese pentru pompe sau pentru elevatoare de lichide (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.527 RON
- Valoare atribuită
- 36.396,66 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2018 13:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1006689
- Termen limită
- 17.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021242
Documente
Documentația de atribuire
- CLAUZE CONTRACT PS POMPE PNEUM DE EVACUARE.docx.p7s
- CS PS POMPE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021242.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SANROC SRL CUI RO 13527747
Valoare atribuită
36.396,66 RON
din 36.527 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 130,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.