Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,1% sub estimat
MATERIALE CONSUMABILE IN CADRUL PROIECTULUI POCU/138/4/1/113886
- Număr anunț
- SCN1014209
- Autoritate contractantă
- E.M.I. SUPPORT SYSTEM SRL (CUI 34101697)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.621,85 RON
- Valoare atribuită
- 42.680,83 RON 47,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2018 10:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1009881
- Termen limită
- 11.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021347
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract_consumabile.docx.p7s
- FisaDate_DF1021347.pdf
- Formulare_ consumabile.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 80.621,85 RON Adjudecat: 42.680,83 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ARTICOLE DE BIROTICA SI PAPETARIE | 36.044,54 RON | — | |
| 2 | Cartuse de toner pentru imprimante: KONICA MINOLTA - toner TN-3… | 15.520 RON | MANOPRINTING SYSTEM | 12.165 RON ↓21,6% |
| 3 | DVD + R | 501,10 RON | Evident Group S.R.L. | 30.515,83 RON |
| 4 | Roll-up banner 100cm x 200cm | 392,70 RON | Anulat | — |
| 5 | Materiale de promovare | 9.450 RON | Anulat | — |
| 6 | Consumabile pentru tampograf semiautomat ALS-C4-150/16 | 18.713,51 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Valoare atribuită
42.680,83 RON
din 80.621,85 RON estimat
47,1%
Adjudecat la 52,9% din estimat · economie 37.941,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.