Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat

„Achiziționarea serviciilor de tipărire a catalogului “Centenarul Marii Uniri” – 1000 exemplare

Număr anunț
SCN1014206
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
PAPER PRINT INVEST S.R.L. (CUI 6204824)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.333,34 RON
Valoare atribuită
28.800 RON 13,6% sub estimat
Data publicării
29.08.2018 10:08
Anunț de atribuire
SCNA1005196
Termen limită
11.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021374

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
MAGIC PRINT SRL CUI RO 8403882

Valoare atribuită

28.800 RON

din 33.333,34 RON estimat 13,6%

Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 4.533,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.