Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,2% sub estimat

Servicii de instruire, cazare, masa si transport persoane pentru proiectul "Calitate si performanta in administratia publica din Judetul Braila", cod SMIS 119189

Număr anunț
SCN1014190
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
ADMINISTER PLUS SRL (CUI 33489680)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210.400 RON
Valoare atribuită
144.800 RON 31,2% sub estimat
Data publicării
29.08.2018 09:50
Anunț de atribuire
SCNA1008352
Termen limită
12.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021249

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ADMINISTER PLUS SRL CUI RO33489680
Oferta 2 Individuala
Ofertant
CERTIND SA CUI RO 15502676
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

144.800 RON

din 210.400 RON estimat 31,2%

Adjudecat la 68,8% din estimat · economie 65.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.