Anulată
Anunț de participare
Consolidare servere si retea stocare date (Cloud Privat)
- Număr anunț
- CN1004729
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Cod CPV
- 48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.131.572 RON
- Data publicării
- 29.09.2018 01:47
- Termen limită
- 23.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 188-425666
- Documentație de atribuire
- DF1025250
Documente
Documentația de atribuire
- 24.09.2018 FORMULARE - Cloud.doc.p7s
- 24.09.2018 Formular nr.8 - Factori de evaluare - Cloud.docx.p7s
- 28.08.2018 Contract Cloud.doc.p7s
- Anexa nr.1 si 2 la Contract.pdf.p7s
- Aviz MCSI - Cloud Privat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Cloud.pdf.p7s
- Erata CS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1025250.pdf
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.