Atribuită Cumpărare directă

Ridicari topografice strazi (intravilan/extravilan) pentru intabulare in carte funciara

Număr anunț
DA35302271
Autoritate contractantă
COMUNA CONOP (PRIMARIA COMUNEI CONOP) (CUI 3519143)
Furnizor / câștigător
TERRA TOP SRL (CUI 22585453)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
73.800 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.800 RON